Ігровий автомат запропонує гравцеві зловити трьох мавп і грати в бонус гру з солідними призами. Запускається бонус при випаданні на барабанах 3, 4 або 5 стрибаючих мавп. У конусному раунді буде потрібно смикати за мотузки, щоб падали банани з множенням і сподіватись, що не впаде цегла і не вдарить по голові мавпу, так як це призведе до закінчення гри. Супергра починається, коли шимпанзе зможе вдало смикнути за все мотузки і отримати тропічні фрукти. Для отримання великої нагороди необхідно вгадати, за котрій із двох табличок зі знаками питання захований приз.

Після складання будь-якої виграшної комбінації можна запустити ризик-гру. У ній потрібно вибрати одну з чотирьох карт, яка виявиться більше за значенням, ніж у дилера. В цьому випадку виграш подвоюється, а раунд триває. Якщо карта беттера виявиться з таким самим значенням, що й у дилера, відбувається перездача.

Особливості автомату Crazy Monkey

Безкоштовний онлайн автомат Крейзі Манкі характеризується приємною анімацією і оригінальним виконанням. Незважаючи на те, що даний слот є одним з перших, який був випущений відомим на сьогодні провайдером Ігрософт, він як і раніше популярний серед всіх сучасних емуляторів.

Основний секрет онлайн слота Crazy Monkey полягає в оригінальному і позитивному сюжеті, а також в наявності хороших можливостей виграшу. Освоїти цей ігровий автомат зовсім нескладно, так як він інтуїтивно зрозумілий всім гравцям, які коли-небудь стикалися з розробками компанії Ігрософт. У слоті присутньо п’ять барабанів, на яких розташовані картинки, що підкреслюють тематичне спрямування апарату. Серед тропічних джунглів гравці зможуть зустрітися не тільки з мавпочками, а й зі зміями, метеликами, ананасами, усміхненим левом, бананами і навіть ковадлом. Ігрові символи збираються в комбінації, кожна з яких оплачується відповідно до наявної таблиці виплат.

Для отримання виграшу необхідно зібрати оплачувану комбінацію на одній із 9 ліній виплат. На панелі управління є п’ять зелених кнопок, на яких вказано те число ліній, до яких можна скоротити базову кількість смуг. Також є опція, що дозволяє коригувати розміри ставок, або відразу встановлювати максимальний розмір вкладень. Якщо виникнуть які-небудь труднощі, гравці можуть натиснути на кнопку Help, і отримати всю необхідну інформацію. Також є кнопка, що активує автоматичний режим гри, і гравці можуть це зробити після введення необхідних налаштувань. Автоматичні прокрутки дозволяють не тільки заробляти, але й займатися декількома справами одночасно. Кожен виграш миттєво додається до депозиту гравця.

Символи і коефіцієнти в автоматі Crazy Monkey

Найдорожчим знаком в слоті є логотип з назвою на жовтій зірці. Набір з 5 таких зображень в лінію збільшує ставку в 5000 разів. Лого випадає на всіх барабанах, і для запуску додаткового раунду буде потрібно не менше трьох таких символів. Високі коефіцієнти мають і інші оригінальні іконки. Великі множники нараховуються за 3, 4 або 5 однакових символів в ряд:

  • африканська маска у вигляді черепа;
  • лев;
  • ананас;
  • ковадло!

Виграшні комбінації враховуються як зліва направо, так і справа наліво. Вайлдом виступає зображення африканської маски, ця ікона доповнює призові ряди з будь-яких інших стандартних значків за винятком логотипу.