Перед початком гри слід ознайомитися з таблицею виплат. Вона покаже, на який виграш ти можеш розраховувати за конкретну комбінацію символів. Слід пам’ятати, що сума виграшу також залежить від розміру ставки. Якщо проігнорувати таблицю виплат, то гравець не буде знати, за що можна отримати максимальний виграш і які джекпоти доступні.

Ігрові символи в автоматах

Зірвати куш можливо лише завдяки власному везінню, а також уважному спостереженню за ігровим процесом. На барабанах постійно змінюються символи, серед яких слід виділити:

  • Символи Wild: вони замінюють собою стандартні символи, відсутні для виграшної комбінації. Наприклад, якщо на лінії випало чотири однакових символів і один Wild, останній дозволить отримати виграш за лінію з п’яти таких символів. Крім того, чим більше символів Wild випаде на барабанах, тим більше буде додаткова нагорода.
  • Expanding Wilds: виконують ту ж функцію, що і звичайні Wild. Відмінність в тому, що вони можуть розширюватися на весь барабан, замінюючи собою всі інші символи, і створювати таким чином абсолютно неймовірні комбінації, які можуть принести величезний виграш.
  • Складові Wild (Stacked Wilds): нагадують Wild з тією лише різницею, що це складові символи. Вони, як правило, розташовуються на декількох осередках барабана поспіль. Можуть займати собою як весь барабан, так і тільки його нижню або верхню частину. Як і будь-які інші Wild, можуть принести хороший дохід.
  • Символи Scatter: зустрічаються не так часто. Можуть активувати додаткові бонус-раунди і бонус-ігри. Крім того, це єдині символи, які не можуть замінити Wild!

Бонус-раунд в онлайн слотах

Цей рівень завантажується після того, як на ігрових барабанах випало кілька символів Scatter або певна комбінація символів. Ці раунди між собою або раунд безкоштовних спинів, або бонус-гру, в якій гравцеві необхідно випадковим чином вибрати серед кількох позицій, які приховують різні нагороди. Такою можливістю виграти велику суму однозначно не слід нехтувати.

Теоретичний дохід гравця на слотах

Return To Player Rate або RTP – найважливіший показник. Він говорить про те, скільки гравець може повернути з своїх ставок. Чим вище такий показник, тим більше шанс на перемогу. Наприклад, якщо RTP слота – 70%, можна очікувати, що з десяти ставок по одному євро сім євро повернуться назад. В каталозі надійного казино однозначно знайдеться декілька слотів з Return To Player Rate вище 90 відсотків. Саме їм слід приділити максимум уваги.

Волатильність в слот-іграх

Волатильність визначає співвідношення частоти виграшів до його суми. Не варто плутати це поняття з теоретичним доходом гравця. Слоти з низькою волатильністю відрізняються частими виграшами, але з невеликими сумами виплат, рідко перевищують розмір ставки. Такі ігри добре підійдуть для новачків. Для ризикових гравців існують слоти з високою волатильністю, які характеризуються рідкісними, але зате значними виграшами.

Ще одним показником є рівень ставки. Він показує скільки монет поставлено на кожній лінії. Чим вище його значення, тим більше не тільки ставка, але і можливий виграш. Тому, якщо гравець хоче ризикувати, він має обрати рівень вище. Для максимальної ставки в ігрових автоматах навіть є спеціальна клавіша, що дозволяє миттєво налаштувати слот.